Ankara Yayıncılık AYT  Türk Dili ve Edebiyatı Dekatlon Soru Bankası
Ankara Yayıncılık AYT  Türk Dili ve Edebiyatı Dekatlon Soru Bankası

Ankara Yayıncılık AYT Türk Dili ve Edebiyatı Dekatlon Soru Bankası (9786052662533)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 50,00TL
İndirimli : 42,50TL

AYT  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DEKATLON SORU BANKASI

AYT DEKATLON TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SORU BANKASI

Sevgili Arkadaşım,

ÖSYM’nin daha önceki yıllarda uyguladığı sınavlar bilgiden çıkarım yapılacak şekilde sorulmaktaydı.  Yeni sınav sisteminde daha çok bilgiye dayalı yorum gerektiren özellikle çeldiriciliği yüksek sorular yer alıyor. Her derste olduğu gibi Türk Dili ve Edebiyatı dersinden de soru çözmek, bilgilerin pekiştirilmesi için son derece önemli. Düzenli ve doğru bir çalışma yöntemi ile çıkacak soruları kolayca avantaja dönüştürebilirsin.

Türk Dili ve Edebiyatı dersinin konularına ne kadar hâkim olsan da yeteri kadar soru çözmediğinde olumlu sonuç alamazsın. Bu yüzden konu çalışmanın yanında bilgilerinin pekişmesi ve tazeliğini yitirmemesi için düzenli bir şekilde soru çözmen gerekir. Bu sayede öğrendiğin bilgilerin hafızanda canlı kalması daha kolay olacaktır.

Senin için yoğun ve yorucu geçecek olan bu sınav sürecinde ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak Türk Dili ve Edebiyatı alanında uzman öğretmenlerimizce güncel ve yeni nesil sorulardan oluşan bilgiyi yorum gücüyle harmanlayan bir soru bankası hazırladık.

Bu kitabı da kolay, orta,  zor olarak seviyelendirip, Türk Dili ve Edebiyatı bilgine temel oluşturacak, çözeceğin her soru ile yorum gücünü geliştirecek şekilde bol bol soru içeriği ile düzenledik.

ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak bilmeni isteriz ki başarının tek yolu başaracağına İNANMAKTIR!

Kendine inan!

‘‘Başarının büyüklüğünü inancının büyüklüğü belirler.”

Basım Yılı
2020
Ebat
22x27
Sayfa Sayısı
328